EŞSİZ TASARIM

Sadece şirketinize özgün, başka yerde göremeyeceğiniz tasarımlar. İster tasarımını örnek göstererek siz belirleyin, ister onlarca örnek arasından seçin.

RESPONSIVE

Bilgisayar, tablet ve mobil cihazların ekran çözünürlüklerine göre duyarlı davranan, kullanıcıya cihaz ve çözünürlükten bağımsız olarak her platformda rahat bir gezinme sağlayan tasarım.

TESLİMATTA ÖDEME

Şirketiniz için karşılıklı karar kılınan yazılım bitinceye dek tek kuruş ödemek zorunda değilsiniz. Bu bakımdan kaybedecek hiçbir şeyiniz yok.

TAKİP İMKANI

Tarafınıza verilecek olan link sayesinde projenizin ne durumda olduğunu gözlemleyin, anlık müdahalelerde bulunarak tam istediğiniz gibi olmasını sağlayın.

Projeler

Ne Dediler ?

24 Kasım 2018

"Mükemmel bir hizmet anlayışı ile yapılan harika bir işti. Teşekkürler Serkan"

armut.com

17 Ekim 2018

"Serkan bey in güler yüzü, işinde profesyonel olması, müşteri odaklı çalışması, gerçekten sizi dinlemesi ve ne istediyseniz yapıyor olması işini ne kadar ciddiye aldığını gösteriyor. İzmir de faaliyet gösteren tiyatromuz için web sitesini yapıyor. Her şeyin hazır temalar üzerinde yapıldığı şu dönemde özgün çalışıp bizi diğer sitelerden ayıran web site kurması bambaşka güzellik. Hem sanata sunduğu katkıdan hem de işinde ki özveriden dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz. "

armut.com

13 Eylül 2017

"Serkan bey işini son derece profesyonelce yapan, her aşamada bilgi veren ve her sorumuzu içtenlikle yanıtlayan biri. Gerek iletişim gerekse fikir alışverişi konusunda proje aşamasında ve sonrasında kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldık. Kendisiyle çalışmak isteyen herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim."

armut.com

6 Nisan 2016

"Serkan Bey'le çalışmaktan çok memnun kaldım. Kendisi son derece yetenekli, titiz, ilgili ve güvenilir bir insan. Teşekkür ederim"

armut.com

8 Kasım 2015

"İşini son derece profesyonel gerçekleştiren bir arkadaş. Başlangıçta hesapta olmayan değişiklikleri de son derece hassasiyetle gerçekleştirmiştir. Herkese tavsiye ederim."

armut.com

29 Eylül 2015

"İşi büyük titizlikle yapmış ve belirttiği zamanda sorunsuz olarak teslim etmiştir. Proje bitmesine rağmen istemiş olduğumuz tüm revizyonları en kısa zamanda bitirmiştir. Gönül rahatlığıyla ve başınız ağrımadan çalışabileceğiniz bir arkadaştır. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. "

armut.com

7 Nisan 2015

"Serkan beye çok teşekkür ederim güzel bir çalışma oldu sabırla bize dinledi ve yönlendirme yaptı sonuç olarak içimize sinen bir çalışma oldu tekrar teşekkürler."

armut.com

Son Haberler

serkan AirPods yutan TikTok fenomeni mide sesini kaydetti!
AirPods yutan TikTok fenomeni mide sesini kaydetti!

22.11.2021

TikTok fenomeni Carli Bellmer, ağrı kesici yerine yanlışlıkla AirPods yuttu. Olayın nasıl geliştiğin...

DEVAMI

KAS

22

Apple’ın 200 TL’lik parlatma bezi kısa sürede tükendi!
Apple’ın 200 TL’lik parlatma bezi kısa sürede tükendi!

21.10.2021

Apple, 18 Ekim Unleashed etkinliğinde yeni MacBook modellerini ve en yeni işlemcilerini tanıtmıştı. ...

DEVAMI

EKİ

21

Bağdat Caddesi Apple Store, 22 Ekim’de kapılarını açıyor
Bağdat Caddesi Apple Store, 22 Ekim’de kapılarını açıyor

21.10.2021

Geçtiğimiz günlerde ziyaret ettiğimiz, halka açılmayan Apple Store, müşteriler tarafından oldukça il...

DEVAMI

EKİ

21